•  +380673440682 - Торговий відділ
  •  +380673426868 - Відділ Horeca
  •  info@posyda.com.ua

Імпорт

Товариство з обмеженою відповідальністю  "Дистриб'юторська компанія Захід Євросервіс" являється імпортером та офіційним дистриб'ютором:

- посуду з нержавіючої сталі бренду Korkmaz (Туреччина) 

- пластикового посуду та господарських товарів брендів Curver (Італія), Elif (Туреччина), Akay (Туреччина)

- скляного посуду брендів Krosno (Польща), Bormioli (Італія), Borgononvo (Італія), Durobor (Бельгія), Decover (Італія)

 

Товари для дому польського бренду Curver вирізняються сучасним дизайном, стилем та функціональністю. Товари ТМ «Curver» дозволять зручно та естетично організувати простір вашого дому. Відмінною рисою бренду Curver являється його комплексність: щоб інтер’єр дому був ідеально організований, необхідно поєднати надійність з унікальним дизайном. Тому вся продукція Curver  виготовляється з високоякісних матеріалів.

До нашого асортименту входить наступна продукція Curver:

- Контейнери для сміття

- Корзини та коробки для дому лінії Style для організації простору

- Корзини для білизни

- Комоди та коробки для дітей

- Пластиковий посуд, харчові контейнери

- Ящики для інструментів

- Товари серій Pet Life: контейнери для корму, переноски для тварин

Офіційний сайт виробника: www.curver.com

 

Починаючи з 1972 року компанія Коркмаз займається виробництвом кухонного посуду. З кожним днем компанія розвиває своє виробництво відповідно до високих технологій майбутнього. Компанія Korkmaz постійно здійснює діяльність відповідно до таких міжнародних систем якості виробництва, як ISO 9001 і контроль якості РЄ, ГС, ТЄ.

До асортименту Korkmaz входить кухонний посуд (каструлі, сковорідки, ковші, кухонні приналежності), столові прибори, термоси та термокружки, посуд для кави та чаю тощо. 

Korkmaz – це унікальне поєднання сучасних технологій та стильного дизайну.

Офіційний сайт виробника: www.korkmaz.com.tr

 

 

Еlifplas Plastic - турецький бренд, під яким виготовляються вироби з пластику для домашнього використання. Усі вироби Elifplas Plastic - це стильний дизайн, екологічність, та функціональність. Ви будете в захваті від сучасних дизайнерських рішень, які пропонує Elif своїм пошановувачам.

 

 

До асортименту Elif  входять:

-  Товари для дому (пластикові комоди, корзини для зберігання, корзини для білизни)

- Аксесуари для ванної кімнати та туалету (відра для сміття, кришки на унітаз, тримачі туалетного паперу, щітки для унітазу, контейнери для прального порошку, господарські відра)

- Кухонний пластик (кружки, сушки для посуду)

- Вазони для квітів та інше.

Офіційний сайт виробника: www.elifplastic.com

   

                      Бренд Bee Home турецького виробника Akay - це продукція з високоякісного пластику для вашого дому. Бренд заснований в 1974 році в Стамбулі. Серед асортименту Akay  ви                           знайдете пластиковий посуд, товари для дому та прибирання. Товари Bee Home користуються популярністю в усьому світі. Вся продукція якісна та екологічна, що підтверджують                             багаточисленні міжнародні сертифікати якості.

 

          

 

                                                                                                                          

Скляний завод Krosno - це найбільший і найвідоміший виробник посуду для напоїв зі скла в Польщі і один зі світових лідерів на ринку. Ця компанія має багаторічні традиції і досвід. Завод Krosno був заснований в 1923 році в невеликому польському місті Кросно. Ось уже близько ста років посуд для напоїв виділяється високою якістю, свіжим і сучасним дизайном, вишуканістю і неповторністю.                                                       

Переваги продукції Krosno:

 Європейська компанія, заснована в Польщі

 Популярність у цілому світі

 Кришталево чисте натрій-кальцієве скло без додавання свинцю і кадмію з технологією CRYSTALLINE

 Якість, безпека, екологічність

 Традиція ручних методів виробництва і сучасних технологій, механічне виробництво

 Інноваційна та ефективна методика декорування виробів зі скла

 Стильний і сучасний дизайн

 

Компанія «Vetreria di Borgonovo» S.p.A. - виробник скляного посуду, була заснована в 1950 р на Півночі Італії в передмісті міста П'яченца (60 км від Мілана)

Borgonovo - один з найбільших італійських виробників питного скла, заснований в 1950 р Продукція цієї торгової марки відрізняється високою якістю, вишуканим стилем і широкою різноманітністю форм. Завдяки зміцненим краях, вони ударостійкі і витримують температуру рідини до 90 ° C. Компанія Decover широко відома в усьому світі як висококласний фахівець з декорування виробів зі скла для домашнього користування

 

Офіційний сайт виробника: http://www.borgonovo.it/ 
 
 
 
 
 
Італійська компанія Bormioli Rocco - один з найвідоміших світових виробників високоякісного посуду з різних видів скла.

Чудовий дизайн, відмінну якість і постійне оновлення асортименту здобули продукції Bormioli Rocco світову славу неперевершених виробів високого стилю, що користуються попитом не тільки у багатьох звичайних покупців, але і у справжніх професіоналів.

     

 

Торгова марка Дюробор, заснована в далекому 1928 році у бельгійському містечку Soignies, сьогодні стала одним з найвідоміших світових брендів, що виробляє високоякісне барне скло.

Посуд Durobor користується заслуженою популярністю у всьому світі, адже такого розмаїття пивних, винних та коктейльних келихів та стаканів, як у цього бренду, ви більш ніде не зустрінете.